Každá žena má být šperkem svého muže.

Objevy a propadáky za říjen

31. října 2017 v 14:18 | Mishmannah |  Objevy a propadáky
Nebudeme to nějak zvlášť okecávat, jelikož nejspíš je všem jasný o co tu půjde.


Jako první tu mám konturovací paletku z Wish. Tato paletka mě zklamala v tom, že má spíše teplý podtón než studený, jelikož mé bledé pleti to moc nevyhovuje a ani se mi to nelíbí, ale neříkám že by se to nedalo nějak přežít nebo zkrotit. ale nejvíc mě zklamala ta velikost, ale to jsem už říkala v Nákupech a dojmech.

Dál tu mám pro těď můj oblíbený koretor na kruhy pod očima. Nejenže mě stál kolem 50 Kč na Wish, ale za tu cenu ho úplně miluji a určitě nebudu váhat si koupit další balení, jestli ho tam znovu najdu.


Ano, další tu je štětec na make-up. Je sice menší, ale tím pádem padně dobře do ruky a nikde nezavazí dlouhá tyčka. Je krásně jemný a hustý. Když jsem ho čistila , nepadaly z něj žádné chlupy a když jsem se s ním líčila, nedělal mě nikde žádné fleky a ani čáry. Krásně dokázal rozetřít make-up a za 25-50Kč super štětec.


Jako poslední mám tady čistítko na štětce. Smějící se Upřímně, mi tohle usnadnilo práci s čištěním štětců. Vždycky jsem to dělala přes prsty, ale štětce to pořádně ani nevyčistilo, i když jsem to čistila asi 4x šampónem. Tahle věz za 25Kč mi to nádherně usnadnila. Takže také jen doporučuji.
Je k sehnání samozřejmně i velká verze tohoto, kdy to položíte celé do umyvadla a čístíte to přímo jakoby o umyvadlo.

Všechny odkazy na tyto produkty najdete v Nákupy a dojmy za říjen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama