Každá žena má být šperkem svého muže.

Rimmel - Lasting finish 25HR Breathable

30. října 2017 v 16:33 | Mishmannah |  Novinky
Už před týdnej jsem se zaměřila na testování thoto make-upu od Rimmel London - Lasting finish 25HR Breathable.

Koupila jsem si odstín 010 LIGHT PORCELAN, jelikož v zimě vypadám jako mrtvolkaa kolikrát tak vypadám aji v létě protože se neopálím.
Make-up by měl mít střední krytí ale podle mne má spíše lehké až střední krytí. Make-up je velmi jemný až saténový. Hlavně má zvláštní aplikátor.
Aplikátor je podoboný tomu u korektoru, ale je větší. Zdá se mi, že na můj vkus nabere více produktu než potřebuji. Ale to by se tomu dalo prominout. No teď předu na praxi, jak si vedl v terénu.

Když jsem ho poprvé na sebe nanášela tak jsem se divila, jak moc je tekutý, ale na druhou stranu, když jsem ho potom roztírala hodně hustým štětcem na make-up, výsledek byl neskutečný. (Pro ty, co mají rádi beauty blender, bych spíše doporučila požít jej.) Netrvalo dlouho a make-up se vsákl do plěti. Musela jsem ho lehce přepudrovat transparetním pudrem, jelikož zanechával lesklý povrch na obličeji. A pak teprve nastala ta pravá zátěž u mě v práci. Jelikož dělám veskladu, kde je nonstop 25°C, tak se tam i zapotím. Musím říct, že během dne jsem make-up na sobě vůbec necítila. Neměla jsem vůbec pocit takové té umělé masky na sobě. Dokonce jsem si i během dne říkala, jestli jsem se vůbec nalíčila. No, aby toho nebylo málo, tak jsem se ještě po práci vydala do města. Znáte to. Je sice podzim, ale v MHD se topí už o sto šest, jakoby už byla zima. Z MHD jsem vylezla ještě víc zpocená než z práce. Chodila jsem asi 3 hodiny po městě, dívala se na hadříky a tak. Jak jsem došla domů, byla jsem se na sebe podívat v zrcadle. Make-up držel tam kde má a vypadala jsem úplně přesně tak jak ráno, když jsem se nalíčila.

Tažke Rimmel má za mě obrovský palec nahoru za tento make-up a doufám, že nezmění jeho strukturu nebo ho nějak nepokazí. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama