Každá žena má být šperkem svého muže.

MAKEUP REVOLUTION Adventní kalendář

13. listopadu 2017 v 18:44 | Mishmannah |  Novinky
Nemohla jsem odolat a zakoupila si letošní Adventní kalendář od MAKEUP REVOLUTION. Jeej! Objednala jsem ho na stránkách pinkpanda.cz a myslím že dokonce mají jen omezený počet kusů. A tímto bych i chtěla poděkovat internetovému obchodu pinkpanda.cz.

Všechny produkty jsou v normální velikosti, jakou by jste zakoupili normálně. Což mi příjde jako výhoda tohoto kalendáře a za tu cenu je to bomba.
Celkově v něm bylo osm rozjasnovačů. Dva z nich byly krémové z řady Strobe balm. A to odstíny Rose Gold a Golden.


Kak jich tu je pět pudrových z řady Baked highlighter a to v odstínech Flash, Gold Addict, Rejuvenate.


Poslední dva půdrové jsou z řady Pressed Highlighter v odstínech Peach Kiss a Ice Kiss.


A jako poslední tu byl tekutý rozjasňovač, o kterém ani nevím, jaký je to odstín. Není to na něm napsané.


Upřímně jsem měla strach použít ty tmavé rozjasňovače, ale když jsem použila jeden z nich, výsledek mě mile překvapil.A přiznávám se, že nebyla ještě ta čest vyzkoušet všechny :) Ale zatím musím říct, že pigmantace je suprová.

Dál tu mám bronzer,který byl jen jeden. Zdál se mi zprvu moc tmavý, ale výsledek překvapil. Udělal mi nádherné přirozenou jemnou konturu.

Pak jsem tu destala něco jako Anti shine balm. Upřímně netuším jak to mám použít, tak pokud by jste mi to některá z vás dokázala vysvětlit, prosím napiště mi to do komentářů :)


Další tam byl primer pod oční stíny. Moc mne tedy neokouzlil. Nevydržel mi, to co by měl vydržet. Ož po dvou hodinách se mi stíny začaly slévat do vrásek.


Poté tu bylo šest rtěnek. Rtěnky jsou spíše jako barevné balzámy. Moc nevydrží na sŕtech, ale zase je krásne zhydratují. A dokonce mne zkalamalo to, že dva odstíny jsou úplně stejné. Bohužel odstíny na nich nejsou napsané.


Pak tu byly dva lesky na rty. Z těch jsem příjemně překvapená. Nečekala jsem, že mi krásně zhydratují rty. To bych vážně od lesků nečekala. Odstíny bohužel zase netuším.


Následují čtyři štětce, které byly miniaturní, nebo dalo by se říct v cestovní verzy. Nevadí mi, že jsou malé. I tak plní svoji funkci dobře. Jsou krásně jemné a hlavně jsou syntetické.


A jako poslední tu máme paletku z kalendáře. Upřímně,nehorázně mě zklamala část, kde jsou třipité stíny. Nejsou pomalu, ale vůbec pigmentované. Možná by tomu pomohl bílý podklad, ale nejsem si tím zatím jistá. Vyzkouším později.


Tak tady máte ode mne krátkou recenzi o kalendáři a jeho produktech od MAKEUP REVOLUTION.
A opravdu Vás prosím, která z vás ví, jak používat ten anti shine balm, prosím napiště mi to, vážně mě to zajímá. :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama