Každá žena má být šperkem svého muže.

Dermacol - Matte Mania

7. prosince 2017 v 18:01 | Mishmannah |  Novinky
Myslím, že tyhle tekuté rtěnky si zaslouží samostatný článek. Zakoupila jsem si jednu z nich v odstínu 55. Samozřejmně není to jediný odstín, který tu máme. Odstínů je celkem 15.


Když jsem si ji poprvé na sebe nanesla, byla taková vláčná a sametová. Nezasychala nějak extrémě. Rtěnka si prvně pěkně sedla na rty a zaschla.


Tuto rtěnku jsem si jeden den vzala na sebe do města, kam jsem vyrazila na nákupy se svými rodiči. Nanesla jsem si ji zhruba kolem deváté hodiny ráno a vyrážela směrem město. Rtěnka na rtech byla příjemná a schla pomalu, takže rty byly pořád hezky vláčné a rtěnka se nikam nehýbala a stále zůstávala na svém místě. Rtěnka mi vdržela mluvení a dokonce i jídlo mi přežila. Nepotřebovala ani moc poopravovat. Sice se trošku ojedla, ale nebyl to žádný extrém. Dokonce i mojé máma se divila a ptala se o je to za rtěnku.
U této rtěnky jsem neměla pocit suchých rtů, jak někdy bývá zvykem u tekutých matných rtěnek, ale tahle mi dala na jedničku celých šest nebo sedm hodin, co jsem byla ve městě a do toho mluvila a jedla.
No problém ale nastal, jakmile mělo dojít na odličování. Byl docela oříšek ji sundat dolů. Bohužel mycím gelem na make-up se mi to moc nepodařilo. Naopak. Vypadala jsem, jak kdybych právě zaokusla polního zajíce a krev mi tekla po bradě. Tak jsem to s mycím gelem vzdala a vzala do ruk micelárku. Ta už mi ji natěstí odlíčila, ale měla jsem co dělat.

Takže když to shrnu do rychlého hodnocení. Výdrž na jedničku. Nikde se nerozmazává a i před tím než zaschne, nikde se nerozmaže a zůstává na místě, kde má být.
Odličování děs a katastrofa, ale když se člověk snaží sundá ji.
Takže můj názor je, že pokud někdo hledá rtěnku, která vydrží dlouho a nemá problé s tím, že ji jen tak nesundá, směle do toho. Myslím, že za tuto cenu co ji prodávají, je skvělá. Takže za mě jen palec nahoru.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama