Každá žena má být šperkem svého muže.

Objevy a propadáky za listopad

6. prosince 2017 v 20:44 | Mishmannah |  Objevy a propadáky
Tak a jsou tu objevy a propadáky za měsíc listopad. Doufám že si je užijete. :)

Jako první tu mám tvářenku od I heart makeup. Tato tvářenka má krásně jemnou narůžovělou barvu a je krásně jemně namletá. Vůbec nepráší, když si ji nabírám na štětec a není po ní nikde bordel. Nevím co bych k tomu měla více napsat. Prostě mě tahle tvářenka uchvátila.


Jako další tady jsou tekuté linky od Essence. Upřímně nevím co si o nich mám myslet. Na jednu stranu jo, jsou dobrý a na druhou stranu se mi s nimi špatně pracuje. Nemůžu o nich říct, že by byly nijak špatné jak jsou udělané, to ne. Vydrží mi na očích celý den, ale prostě se mi s nimi špatně pracuje. Ale nebudu je vyhazovat. Dopoužívám je, ale koupím asi jiné.


Jako třetí věc tu mám tenhle strojek na obočí a bikiny. Tak bez tohodle storjku od značky Veet už nedám ani ránu. Obočí jsem si s ním upravila dvakrát za měsíc, i když myslím, že jednou za měsíc by stačilo. Strojek krásně zastříhne obočí, aby nikde nelítalo a bylo na svém mástě. Takže za mě jasná volba číslo jedna.


Čtvrtý odstavec bude o dvou produktech od Catrice na obočí. Jsou to dva gely na obočí. Jeden je průhledný a druhý zbarvený. Používám oba dva zároveň a přitom si ještě dobarvuji obočí stínem. Nemůžu si na ně stěžovat, asi neskončím jen u jednoho balení těchto dvou gelů na obočí.


Jako pátá věc, tu je paletka 93 stínů od znažky K2. Z touto paletkou jsem pracovala zatím jen dvakrát a musím říct, že mě i za tak malou chvíli překapila. Pracovalo se s ní velmi dobře. Ihned jako první jsem vyzkoušela červené stíny. Ty byly nádherně pigmentované a nádherně se i ztrácely. Jsem z nich opravdu nadšená. Sice trošku víc práší, ale za cenu 140 Kč si nemůžu stěžovat.


Šetá věc je štětec z Ebay. Za těch 30 Kč nebo kolik jsem ho koupila, jsem si ho velmi oblíbila. Používám ho tedy jen na tvářenky. Dokáže mi je nádherně nanést a nezanechává nikde výraznější fleky. Vše je pěkně rovnoměrně. Hlavně je i strašné příjemná na dotek. Mohla bych se s ním mazlit celý den.


Sedmá a poslední věc je taky věc z Ebay a to imitace paletky od Kat Von D Alchemist Holographic Palette. Musím říct, že jsem byla mile překvapena. Pigmentace je naprosto úžasná. Dokonce jsem si s ní vyhrála na jednorožcí linky a bylo to parádní. Můžu vám jí jen doporučit, když nechcete utrácet nehorázné peníze za originál.


Pokud se vám něco z toho zalíbilo, napište mi dolů do komentářů a já vám napíšu odkaz kde si to můžete zakoupit. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama